Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży 2019 - Dąbki Plus - Misja Specjalna - obóz paintballowy 10-18 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 1 899,00 zł 1899.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży - Lato 2019

Misja Specjalna - wyjątkowy obóz paintballowy nad morzem dla dzieci 10-14 i 14-18 lat

Obóz Paintballowo - dywersyjny nad morzem to jeszcze więcej atrakcji i niezwykle aktywny program przeznaczony dla miłośników gier paintballowych, wojska, mundurów i militariów. Obozy nad morzem Dąbki Plus to propozycje przeznaczone dla wymagających uczestników, którzy nad plażowanie przedkładają aktywny wypoczynek. Survival, paintball, zajęcia w terenie ... zobacz jak powinien wyglądać prawdziwy obóz paintballowy nad morzem ...

Kolonie Premium! to jeszcze więcej atrakcji dla dzieci i najbardziej aktywne programy realizowane przez najlepszą kadrę.

Miejsce:

Dąbki

Ważne dokumenty do pobrania:

Terminy i ceny:

Termin / Cena

 • Uprzejmie informujemy, że terminy i ceny na kolonie i obozy 2019 pojawiać się będą od 10.12.2018. Zapraszamy ponownie.

Łap Okazję! Rezerwuj wybrane terminy w specjalnych cenach, a rezerwując ten sam termin tego samego dnia dla 2 lub więcej osób dostaniesz dodatkową zniżkę. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona w każdym terminie - zobacz szczegóły promocji

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, koszt realizacji programu (w tym zajęć specjalistycznych), nagrody i pamiątki, transport dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA.

Cena nie zawiera:

 • dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
   

Obozy nad morzem dla młodzieży

Super obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży - Lato 2019

Obozy nad morzem dla dzieci i młodzieży Dąbki Plus to oferta  przeznaczona dla wymagających. Jeszcze więcej atrakcji i unikatowe programy przeznaczone dla wymagających uczestników, którzy nie lubią się nudzić. Obóz Misja Specjalna szczególnie polecamy wszystkim entuzjastom paintballa, którzy chcą sprawdzić się w różnych formach tej zabawy i spróbować sił w działaniach dywersyjnych.

 

Zakwaterowanie:

Ośrodek Wypoczynkowy "CARBO" w Dąbkach, 100 metrów od pięknej plaży i 50 metrów od jeziora Bukowa. Pokoje studio 2+2 lub 2+3 z łazienkami i balkonem. Ośrodek ogrodzony, sąsiadujący bezpośrednio z lasem Mierzei Bukowskiej, który stanowi idealne miejsce do realizacji militarnego programu. Na terenie ośrodka znajdują się między innymi:  boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, plac zabaw, plenerowa siłownia, miejsca na ogniska, a w budynkach hotelowych - 8 salek telewizyjnych i do tenisa stołowego.

 

Misja Specjalna - najlepsze obozy nad morzem

Obozy nad morzem Dąbki Plus oferują jeszcze większą ilość atrakcji podczas turnusu. Tylko u nas będziesz miał do dyspozycji aż 800 kul do wykorzystania podczas różnych gier paintballowych oraz szereg aktywności i dodatkowych zajęć, których nie znajdziesz w innych programach. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pamiątkową chustę.

Obóz Paintballowo dywersyjny nad morzem

W programie:

 • pole paintballowe: szybkie, dynamiczne rozgrywki paintballowe („Eskorta VIP-a”, „Zdobycie bazy wroga”, „Potyczka o flagę” ) w parach i drużynach na specjalnie przygotowanym polu wyposażonym w konstrukcje z opon i inne sztuczne przeszkody.

 • woodsball: szereg gier leśnych połączonych z wykonywaniem specjalnych zadań o różnorodnych scenariuszach militarnych („Obrona fortu”, „Zasadzka”, „Sabotaż”, „Ostateczna zagłada”, „Walka o zrzut”).

 • speedball: niezwykle dynamiczne rozgrywki w terenie z dmuchanymi przeszkodami, gry w grupach 2, 3 i 5 osobowych; zajęcia poprzedzi omówienie taktyki dostosowanej do wielkości grup, fabuły rozgrywki i jej czasu. Każdy uczestnik dostanie na czas zajęć karabinek paintballowy, mundur, maskę oraz kamizelkę ochronną, a podczas zajęć nocnych dodatkowo kamizelkę odblaskową i kurtkę; dla chętnych dodatkowo rękawice i ochraniacze na krtań; przez cały obóz ma do dyspozycji 800 kul.

 • dywersja: niewidoczne poruszanie się za linią wroga, obserwacja obiektów i zbieranie informacji o polu walki, bezgłośne poruszanie się w nocy, maskowanie i kamuflaż, wywoływanie chaosu w szeregach wroga, wtapianie się w tłum, rozminowywanie terenu (atrapy min) za pomocą wykrywacza metalu i macek saperskich, zabezpieczanie broni podczas przeprawy przez wodę, desant pontonowy, różne rodzaje nawiązywania łączności, komunikowanie się gestami na polu walki.

 • survival: nauka przetrwania w trudnych warunkach: budowa tratw i przeprawy na dętkach, pozyskiwanie i uzdatnianie wody do picia, budowa obozowisk, rozpalanie ognia różnymi metodami, nocleg w szałasach, biwak w lesie, typy ognisk, gaszenie i kamuflaż ogniska, samodzielne przygotowywanie posiłków na biwakach.

 • I pomoc: szkolenie ze wstępnej pomocy przedmedycznej, rozpoznawanie sytuacji zagrożenia życia, ocena obrażeń poszkodowanego, ćwiczenie wzywania pomocy, zabezpieczanie miejsca wypadku, tamowanie krwotoków i opatrywanie ran, transport rannego w trudnych warunkach terenowych, symulacja akcji ratowniczych.

 • orientering: wędrówki na orientację, nocne wyprawy, sporządzanie i „czytanie mapy”, znaki taktyczne, posługiwanie się busolą, odnajdywanie północnego kierunku z układu gwiazd i innymi metodami, ustalanie najkrótszej drogi do celu, wyznaczanie azymutów.

 • strzelectwo: strzelanie z łuków i proc oraz krótkiej i długiej broni pneumatycznej do tarcz i celów ruchomych.

 • „Misja Dywersanta”: 24 godzinne zajęcia w lesie - paintball nocny z użyciem latarek i kamizelek odblaskowych oraz wykorzystaniem efektów świetlnych i dźwiękowych; MilSim paintball - długi, rozbudowany scenariusz z misjami pobocznymi, maskowaniem broni i kamuflażem sylwetki.

 • rekreacja: dyskoteki, ogniska, plażowanie i kąpiele (pod opieką ratowników wodnych).

 

Misja specjalna - najlepsze obozy nad morzem

 

Najlepsze obozy nad morzem - co zabrać na obóz Misja Specjalna?

Kaucja zwrotna (30 zł), godziny przyjazdu, informacje o tym co zabrać na obozy nad morzem 2019 Dąbki Plus, leki i specjalne diety i wiele innych informacji. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi uwagami, które stanowią integralną część oferty.

 

Obozy nad morzem Dąbki Plus

Misja specjalna - dojazd na obozy nad morzem Dąbki Plus:

 • tutaj znajdziesz rozkład jazdy z miastami wyjazdowymi i dopłatami za transport. Dojazd organizowany jest autokarem turystycznym przez Biuro Almatur. Istnieje możliwość przesiadki na trasie do docelowego autokaru.

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl