Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Jak rezerwować

 

SZYBKA REZERWACJA W KILKU KROKACH :::

  • Znajdź odpowiednią ofertę --->>
  • Kliknij rezerwuj przy wybranej kolonii lub prześlij nam mailem termin, imprezę, dane osób oraz telefon kontaktowy i dodatkowe prośby np miejsce wyjazdu lub wylotu --->>
  • Rezerwacja ma charakter wstępnego zapytania, w ciągu ok. 24 godzin - w dni robocze - nasz pracownik sprawdzi dostępność miejsc, promocji i jeśli rezerwacja będzie możliwa prześle zwrotnym mailem komplet dokumentów i gotowe do podpisania umowy zgłoszenia --->>
  • Dopiero podpisanie umowy i wpłata zaliczki stanowi wiążącą rezerwację miejsca dlatego sprawdź czy wszystkie dane na umowie się zgadzają, podpisz umowę i odeślij na podany nr faksu lub na adres email po zeskanowaniu lub zrobieniu zdjęcia --->>
  • Wpłać zaliczkę na podany na umowie nr konta - kwota zaliczki wyszczególniona będzie na umowie --->>
  • Na 30 dni dokonaj dopłaty do całości --->>
  • Na ok. 3-5 dni przed wyjazdem sprawdź na naszej stronie informacje dotyczące wyjazdu
  • Ciesz się pobytem na jednej z najlepszych kolonii lub obozie młodzieżowym :)

 

Przydatne informacje:

odpowiedzi na 15 najczęściej zadawanych pytań | porady w wskazówki | O Nas |

 


Dodatkowe informacje dotyczące rezerwacji w serwisie kolonieiobozy.net


Krok 1:
W celu znalezienia oferty odpowiadającej Państwa potrzebom proponujemy skorzystać z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie głównej lub otworzyć link z konkretną nazwą kategorii np. kolonie w Polsce. Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami oferty, terminami, informacjami co zawarte jest w cenie oraz warunkami uczestnictwa.

Proszę pamiętać, że dokonanie rezerwacji i/lub dokonanie wpłaty za rezerwację jest jednoznaczne z akceptacją powyższych warunków.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań możecie Państwo skorzystać z:

Biura Obsługi Klienta:
e-mail: biuro@kolonieiobozy.net
Infolinia: 660 88 88 66 lub 795 128 108
lub odwiedzić nas osobiście.

Wszelkie rezerwacje dokonane na stronie mają charakter zapytania ofertowego. Rezerwacja wiążąca następuje dopiero po podpisaniu odesłanej z naszej strony umowy i dokonaniu wpłaty w wyznaczonym terminie - obowiązuje data zaksięgowania środków na koncie.

Krok 2:
1/ W przypadku znalezienia odpowiedniej oferty i decyzji co do wyjazdu prosimy o wysłanie formularza rezerwacyjnego - prosimy zwrócić szczególną uwagę aby formularz zawierał prawidłowe dane jak adres, adres e-mail oraz numer telefonu. Nieprawidłowe dane lub ich brak mogą uniemożliwić nam skuteczny kontakt z Państwem w celu np potwierdzenia rezerwacji lub poinformowania o ewentualnych zmianach itp

2/ Po pomyślnie przeprowadzonej rezerwacji otrzymacie automatyczną wiadomość potwierdzającą złożenie zamówienia. Jeżeli wszelkie dane będą prawidłowe, a impreza będzie dostępna w ciągu ok 12 godzin roboczych, na wskazany w rezerwacji adres e-mail otrzymacie gotową umowę zgłoszenia podpisaną z naszej strony wraz z kontem do dokonania wpłaty, kwotami zaliczek i terminami ich wpłaty. W sytuacjach wyjątkowych czas realizacji rezerwacji może się wydłużyć do 24-48 godzin roboczych, a umowa może zostać przesłana w innej, uzgodnionej z Klientem formie np. faxem. Jeżeli po tym czasie nie otrzymacie od nas żadnej informacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

3/ Jeżeli dane będą niewystarczające lub zamówienia w całości lub części nie będziemy w stanie zrealizować np. z powodu braku miejsc w danym terminie skontaktujemy się z Państwem e-mailowo lub telefonicznie ustalając dalszy sposób postępowania lub proponując imprezy alternatywne.

Krok 3:
1/ Aby rezerwacja nie wygasła, należy dokonać płatności na podane na umowie zgłoszenia konto oraz odesłać podpisaną umowę wraz z kopią dowodu wpłaty na faks lub adres e-mail.
W treści przelewu prosimy wpisać: imię i nazwisko Klienta, numer umowy oraz kierunek wyjazdu i datę.

Dane do przelewów:
Centrum Podróży Mandalaj, Mbank o/Koszalin
41 1140 2004 0000 3602 7592 3979
 
2/ Terminy i warunki płatności za wybraną imprezę są każdorazowo wyszczególnione na umowie i wynoszą zazwyczaj:
Jeżeli do rozpoczęcia imprezy pozostało więcej niż 30 dni, to:
  • - wpłata I raty w wysokości określonej na umowie (min. 35% wartości) powinna zostać dokonana w terminie 24-48 godzin, chyba że strony ustaliły inny termin wpłaty i widnieje on na umowie zgłoszenia.
  • - wpłata pozostałej części należności powinna zostać dokonana w terminie do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy lub w terminie określonym na Umowie-Zgłoszeniu.

Jeżeli do rozpoczęcia imprezy pozostało mniej niż 30 dni wymagana jest wpłata całej należności w terminie podanym na umowie zgłoszenia.

3/ Zasady ewentualnej rezygnacji z wyjazdu są zawsze dokładnie określone w Warunkach Uczestnictwa dostępnych przy opisie każdej imprezy i wysyłanej razem z umową.

Krok 4:
Dokumenty podróży:
(1) w przypadku imprez z dojazdem własnym: skierowanie - voucher otrzymacie pocztą, faksem lub e-mailem itp. na ok. 5-10 dni przed rozpoczęciem imprezy. Przy niektórych imprezach zakwaterowanie odbywać się może wyłącznie na podstawie umowy zgłoszenia.
(2) w przypadku imprez autokarowych: dokumentem podróży jest otrzymana umowa zgłoszenia. Informacje dotyczące godzin wyjazdu i miejsca zbiórek prosimy potwierdzić na ok. 2-5 dni przed wyjazdem.
(3) w przypadku imprez lotniczych czarterowych: dokumenty podróży otrzymują Państwo bezpośrednio na lotnisku, 2 godziny przed wylotem na podstawie otrzymanej umowy zgłoszenia.

Państwa dane podawane przy rezerwacji służą wyłącznie do celów jej opracowania. Dane te nie są udostępniane żadnym podmiotom nie zaangażowanym bezpośrednio w organizację Państwa wypoczynku.

Zapytanie kierowane drogą mailowa mogą być rejestrowane i w sytuacji wystąpienia zmian np zwolnienia się miejsc na danej imprezie możecie zostać o tym fakcie poinformowani ponownie.

Życzymy Państwu udanego wypoczynku !

 

Kontakt z nami:

Właścicielem serwisu kolonieiobozy.net jest Krzysztof Tuz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Centrum Podróży Mandalaj z siedzibą w Koszalinie przy ul. Harcerskiej 9 C, NIP: 588-193-98-13, Regon: 193000591. Więcej informacji w zakładce kontakt.

 

Serwis kolonieiobozy.net wykorzystuje pliki cookies - więcej informacji na temat plików cookies i przetwarzania danych znajdziesz w  polityce prywatności  i regulaminie serwisu

 

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl