Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Last Minute! Premium! Wyjątkowy Obóz Militarny nad morzem dla młodzieży 2019 - 13-18 lat - Mrzeżyno - Ostatni Pluton

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 1 949,00 zł 1949.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 3850-5854D

Opis

Najciekawsze obozy dla dzieci w Polsce 2019

Obóz militarny nad morzem dla młodzieży  - Ostatni Pluton 13-15 i 15-18 lat

Ostatni Pluton to idealny obóz militarny nad morzem dla młodzieży, która brała już udział w obozach wojskowych, survivalowych, paintballowych czy obozach ASG. Jeszcze bardziej aktywny program o natężeniu dostosowanym dla doświadczonych miłośników militariów, wojskowości i przygód. A po pełnym wrażeń dniu polecamy odpoczynek nad morzem lub przy znajdującym się w ośrodku basenie ... 
 
Kolonie Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży
 

Miejsce:

obóz militarny nad morzem w Mrzeżynie

Ważne dokumenty do pobrania:

Terminy i ceny:

Termin / Cena

 • Uprzejmie informujemy, że terminy i ceny na kolonie i obozy 2019 pojawiać się będą od 10.12.2018. Zapraszamy ponownie.
Łap Okazję! Rezerwuj wybrane terminy w specjalnych cenach, a rezerwując ten sam termin tego samego dnia dla 2 lub więcej osób dostaniesz dodatkową zniżkę. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona w każdym terminie - zobacz szczegóły promocji

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną), opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, koszt realizacji programu (w tym zajęć specjalistycznych), nagrody i pamiątki, transport dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA.

Cena nie zawiera:

 • dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu
 • dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu
 • kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
 

Kolonie letnie w Polsce

Najciekawsze kolonie letnie w Polsce 2019

Obóz militarny nad morzem dla młodzieży - Ostatni Pluton

Myślisz, że widziałeś już wszystko i nic nie jest w stanie Cię zdziwić? A trzymałeś w rękach prawdziwego kałasznikowa, wiesz na czym polega test komandosa i potrafisz przetrwać Boot Camp - 24 godzinną misję w lesie? Sprawdź się i zapisz się już teraz na obóz militarny nad morzem dla młodzieży - Ostatni Pluton. Zdziwisz się ile rzeczy można jeszcze zorganizować na obozie militarnym ...

 

Kolonie w Mrzeżynie - tu mieszkamy - :

Ośrodek Wypoczynkowy "FAMA STA" położony jest w Mrzeżynie, zaledwie ok. 350 metrów od pięknej, bałtyckiej plaży. 5 hektarowy teren ośrodka  graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe, a do dziś pozostały fortyfikacje i umocnienia wykorzystywane do zajęć obozowych. Ośrodek składa się z 3 pawilonów hotelowych leżących na starannie zagospodarowanym, zadrzewionym, oświetlonym i ogrodzonym terenie. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC). 

 

Elitarny obóz militarny nad morzem dla młodzieży

 

Ostatni Pluton - obóz militarny nad morzem dla młodzieży - program:

Obóz militarny nad morzem dla młodzieży - Ostatni Pluton - przeznaczony jest głównie dla fanów wojskowości, którzy lubią wysiłek fizyczny i rywalizację. Ze względu na dużą ilość zajęć to idealny obóz dla tych, którzy brali już udział w obozach paintballowych, militarnych czy obozach ASG w ubiegłych latach. Każdy uczestnik otrzyma blaszki identyfikacyjne, a na miejscu będzie możliwość dokupienia dodatkowych zajęć - jeśli komuś oczywiście jeszcze będzie mało ;-)

 

Co znajdzie się w programie?

 • manewry taktyczne: zajęcia z bronią paintballową, ćwiczenie zwinności, szybkości i celności, szereg scenariuszy wymagających zgrania i współpracy w drużynie i w parach (odbicie zakładnika, zdobywanie umocnień wroga, walka o zrzut z apteczką); na czas zajęć uczestnicy dostaną marker paintballowy (replika karabinka M-4), mundur, rękawice, maskę, ochraniacz na krtań i kamizelkę ochronną.

   

 • symulacje militarne: zajęcia z użyciem broni ASG - symulacje pola walki z wykorzystaniem pirotechniki i efektów dźwiękowych (repliki broni ASG to wierne kopie oryginałów); ćwiczenie poruszania się, ubezpieczania partnerów, taktyki dostosowanej do terenu i celu misji; na czas zajęć uczestnicy dostaną replikę ASG i okulary ochronne.

   

 • AK-47 Kałasznikow: zasady działania, zajęcia z rozkładania i składania broni, przeładowywania i oddawania „suchych strzałów”; zawody w szybkości składania broni i ładowania magazynków (broń pozbawiona jest cech bojowych).

   

 • strzelectwo: strzelanie sytuacyjne z krótkiej broni strzeleckiej, strzelanie z elementami stresu, strzelanie dynamiczne ze zmianą pozycji i magazynków, ocena sytuacji przed oddaniem strzału, trening strzelecki z użyciem repliki pistoletu WALTER P99.

   

 • pokaz wyposażenia wojskowego: nauka obsługi karabinków: AKM, AKMS,M-4, L-85, karabinu maszynowego M-249 oraz granatników przeciwpancernych AT-4 i M-72 LAW; przymierzanie umundurowania i wyposażenia różnych armii i formacji wojskowych.

   

 • S.E.R.E.: przetrwanie w strefie wysokiego zagrożenia wykryciem (schronienie przejściowe, rozniecanie ognia, zdobywanie wody i pożywienia); przenikanie (tropienie i gubienie tropu, maskowanie osobiste i broni, unikanie schwytania, przekraczanie lini wroga); opór i izolacja (elementy niewoli, ucieczka, psychologiczne aspekty izolacji).

   

 • walka wręcz: walka wręcz w wodzie oraz nocą, trening gumowymi atrapami broni, walka z uzbrojonym przeciwnikiem, dźwignie, rzuty, pady i chwyty transportowe, techniki jednostek specjalnych.

   

 • ćwiczenia saperskie: rozminowywanie terenu (atrapy min) za pomocą macek saperskich i wykrywaczy metali, pokonywanie zapór przeciwpiechotnych, kopanie okopów i stanowisk ogniowych, montaż siatek maskujących, budowa punktów oporu i zapór inżynieryjnych.

   

 • zwiad wojskowy: obserwacja osób i obiektów na polu walki, szyfrowanie wiadomości, nauka poruszania się na terytorium wroga, „czytanie mapy”, maskowanie indywidualne, posługiwanie się busolą, odnajdywanie północnego kierunku, marsz na orientację.

   

 • techniki interwencyjne: bezpieczne podejście do samochodu, przeszukiwanie pojazdu, asekuracja przy wyciąganiu kierowcy z auta, użycie kajdanek i pałki tonfa, transportowanie zatrzymanego.

   

 • trening sprawnościowy i wytrzymałościowy: zaprawy poranne, pokonywanie wojskowego toru przeszkód, bieg w pełnym oporządzeniu, desant z pontonów, rzut granatem (atrapa), transport rannego kolegi, pływanie z karabinem nad głową, transport sprzętu i atrap broni, treningi na siłowni, nocny marsz szykiem patrolowym.

   

 • „Killing House”: ćwiczenie działania w budynku, „czyszczenie pomieszczeń”, zajęcia w umeblowanych salach z użyciem broni paintballowej typu SplatMaster, umożliwiającej w bezpieczny sposób oddawanie strzałów z bliskiej odległości.

   

 • „Test komandosa”: całodniowe zajęcia fizyczne wzorowane na testach do jednostki Navy Seals, czy polskiej „Selekcji” (dostosowane do wieku i możliwości uczestników).

   

 • musztra: indywidualna i drużynowa, regulaminy i dyscyplina.

   

 • taktyka zielona: szyki patrolowe, pozycje obronne, obozy przejściowe, wykonywanie zadań pod ostrzałem, działania zaczepne i obronne.

   

 • techniki linowe: wiązanie węzłów i zasady asekuracji, zjazdy na linach z budynków z użyciem przyrządów alpinistycznych.

   

 • I pomoc: niesienie pomocy metodami prowizorycznymi, nocne manewry medyczne zakończone ewakuacją MEDEVAC.

   

 • „Military Camp”: 24 godzinna misja w samodzielnie przygotowanym obozie polowym (rozkładanie namiotów, zasiek, tworzenie łóżek, nocne warty, gotowanie na ogniu, militarny spływ pontonowy w oporządzeniu taktycznym rzeką Rega).

   

 • ogniska, plażowanie i kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i przy odkrytym basenie kąpielowym na terenie ośrodka.

Obóz militarny nad morzem

 

Co trzeba zabrać na obóz militarny nad morzem dla młodzieży?

Poniżej znajdziecie ważne informacje dotyczące obozu militarnego dla młodzieży m.in.

 • co zabrać na obóz militarny nad morzem dla młodzieży
 • o dodatkowych zajęciach dostępnych do wykupienia na obozie
 • o kaucji zwrotnej na poczet ewentualnych szkód
 • o lekach, specjalnych dietach czy godzinach przyjazdu na obóz przy dojeździe własnym

Prosimy o zapoznanie się z informacjami stanowią one bowiem integralną część oferty.

 

Obozy nad morzem

 

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (1)

29 sierpnia 2017

Wspaniały serwis , bardzo szeroka gama obozów, koloni. Bardzo duży wybór. Szczegółowo i atrakcyjnie opisane programy . Znalazłam u Państwa ciekawy obóz dla syna "Ostatni Pluton". Bardzo sprawnie przebiegł proces rezerwacji i dalszy proces obsługi. 5 ***** Mam jedną negatywną opinię co do samego obozu , a mianowicie -wyżywienie. Porcje głodowe , np dosłownie trzy kawałki mięsa gulaszu , albo suchy prowiant. NAPRAWDĘ SUCHY.

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl