Infolinia +48 94 311 58 25 | +48 795 128 108 email lato@yeticlub.pl pon-pt. 09:00-17:00 sob: 10:00-14:00
O nas

Doświadczenia kolonie i obozy.net

Kolonie i obozy.net - najlepsze kolonie w necie

Turystyką i Państwa wypoczynkiem zajmujemy się już od 1999 roku, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje i dbając o jak najwyższy standard obsługi. Nie ograniczamy się do podania suchych faktów i zakończenia sprzedaży w momencie wpłaty należności. Staramy się pomóc na każdym etapie rezerwacji i profesjonalnie doradzić w wyborze właściwej oferty.

 

Najważniejsi są ludzie ...

Młodzi duchem, z wieloletnim stażem w turystyce. Wiemy co oferujemy, bo sami aktywnie podróżujemy, pływamy, żeglujemy, jeździmy na nartach, snowboardzie, nurkujemy, wędrujemy... Dzięki czemu co roku możemy przygotować dla Państwa najlepsze programy, w atrakcyjnych miejscach oraz zapewnić profesjonalną pomoc przy wyborze optymalnej oferty.

Krzysztof Tuz kolonieiobozy.net Obsługa rezerwacji Masz Wakacje Wojtek Masz Wakacje

Zapraszamy również do galerii zdjęć i wspólnych, wirtualnych wojaży - nasze podróże

 

 Jakość:

Najlepsza usługa Lataserwisie kolonieiobozy.net oferujemy tylko najciekawsze i staranne wyselekcjonowane oferty kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży. Aktywne, z ciekawym programem, doświadczoną kadra i w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach. Co wcale nie oznacza, że muszą to być oferty drogie. Jesteśmy przekonani, że w stosunku do oferowanych świadczeń stanowią one najlepszą propozycje na rynku, a liczne akcje promocyjne pozwalają cieszyć się nimi jeszcze taniej.

W 2011 roku, Państwa głosami, zostaliśmy jednym z laureatów plebiscytu na NAJLEPSZY SKLEP I USŁUGĘ LATA organizowanym przez tygodnik Teraz Koszalin pod patronatem Prezydenta Koszalina - zobacz artykuł i certyfikat

O koloniach letnich i obozach dla dzieci i młodzieży wiemy wszystko. Szczególnie o tych najlepszych ;-) Dlatego regularnie gościmy na łamach audycji radiowych, w prasie i telewizji.  O naszych koloniach pisały m.in. Teraz Koszalin, Głos Koszaliński, mówiły: Radio Koszalin, Radio Eska, Radio Plus. O koloniach rozmawialiśmy też w telewizji TVN w programie Miasto Kobiet.

Kolonieiobozy.net w prasie


Bezpieczeństwo:

Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa staramy się trzymać najwyższych standardów przy doborze kontrahentów. Wybieramy tylko najlepsze oferty kierując się zasadą aby było: aktywnie, ciekawie, wesoło i bezpiecznie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w turystyce znamy miejsca wypoczynku, oferowane obiekty, przewoźników oraz kadrę pedagogiczną, instruktorską obsługująca oferowane kolonie i obozy.

Wszyscy nasi partnerzy posiadają wymagane uprawnienia jak: zezwolenia, karty kwalifikacyjne w przypadku obiektów noclegowych, gwarancje bankowe lub ubezpieczenia OC. Z większością z nich pracujemy kolejny rok z rzędu, weryfikując po każdym sezonie jakość oferowanych przez nich świadczeń.

Zobacz dodatkowe informacje dotyczące kolonii i obozów młodzieżowych oraz naszej polityki jakości

 


Jesteśmy w internecie:

Od ponad 12 lat, dla Państwa wygody cały czas rozwijamy również nasze serwisy internetowe. Dzięki nim możecie w sposób łatwy i przyjemny zapoznać się z najlepszymi ofertami oraz szybko dokonać rezerwacji tej najciekawszej.

Aktualnie możecie nas również znaleźć pod adresami:

Masz Wakacje - wczasy i wycieczki Yeti Club przedszkola narciarskie Wakacje i Podróże

 

I w realnym świecie:

Na wypadek jakichkolwiek pytań, problemów bądź wątpliwości oddajemy do Państwa dyspozycji nasze Centrum Rezerwacyjne w którym za pośrednictwem poczty e-mail, Gadu - Gadu lub telefonicznie postaramy się pomóc w wyborze najwłaściwszej oferty.

Centrum Obsługi Rezerwacji kolonieiobozy.NET
Nasze Biuro Obsługi Rezerwacji w Koszalinie

 


Rezerwacje dokonane w serwisie www.kolonieiobozy.net obsługiwane są przez:

Masz Wakacje

Centrum Podróży Masz Wakacje Sp. z o.o.
ul. Harcerska 9 C
75-073 Koszalin

  • tel. 94 311 58 25
  • tel. 94 795 128 108
  • fax. 94 717 33 13

Numer konta do wpłat:
89 1140 2017 0000 4802 1303 6136

Dane rejestrowe biura:

  • NIP: 669-252-22-19
  • Regon: 321562761
  • KRS: 0000520926

Zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00

 

Sprawdzeni kontrahenci:

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi kontrahentami posiadającymi wszelkie niezbędne i wymagane prawem zezwolenia i uprawnienia do organizowania imprez turystycznych. Na umowie otrzymanej przed dokonaniem rezerwacji wiążącej, każdorazowo znajdziecie Państwo numer wpisu do rejestru Organizatorów Turystycznych i Pośredników oraz informacje na temat obowiązkowego ubezpieczenia lub gwarancji bankowej. Wszystkie kolonie i obozy znajdujące się w naszym serwisie są zgłaszane przed wyjazdem do odpowiedniego Kuratorium.

Współpracujemy między innymi z:

Yeti Club przedszkola narciarskie     Almatur kolonie  Ok Tours kolonie        Runowo kolonie   Sun Sport kolonie

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl