Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Czechy - zimowisko narciarskie dla dzieci 8-14 i zimowisko snowboardowe - Lipno 2020 - bogaty program, skipass w cenie!

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 1 695,00 zł 1695.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Czechy - zimowisko narciarskie i zimowisko snowboardowe

Lipno - zimowisko dla dzieci 8-14 lat z nauką jazdy na nartach i snowboardzie

Świetne zimowisko narciarskie i snowboardowe w Czechach dla dzieci w wieku 8-14 lat które chcą się nauczyć jazdy na natrtach (lub desce) bądź doskonalić swoje umiejętności. Bardzo bogaty program pobytu, 6 dni jazdy na stokach w Lipnie (blisko 12 km tras), zawody, wycieczki, wizyta w aquaparku. Skipassy wliczone w cenę wyjazdu!

 

   

Miejsce:

      Czechy - Lipno

Ważne dokumenty do pobrania:

Terminy i ceny: 

Uprzejmie informujemy, że terminy i ceny na zimowiska 2020 oraz obozy narciarskie i snowboardowe pojawiać się będą od 01.09.2019. Zapraszamy!

Cena zawiera: 

 • zakwaterowanie,
 • wyżywienie,
 • szkolenie,
 • kadra,
 • ubezpieczenie NNW, KL, OC,
 • serwis,
 • karnety,
 • realizację programu,
 • transport,
 • dojazd na stok i powrót ze stoku każdego dnia, przez cały czas trwania zimowiska,
 • przejazd autokarem klasy LUX w obie strony z Łodzi, Katowic, Wrocławia, Opola oraz Warszawy.

Cena nie zawiera: 

 • transportu z Lublina (140 zł), z Gdańska, Szczecina (170 zł). Transport z Lublina, Gdańska i Szczecina może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). Z pozostałych, wymienionych wyżej miast transport GWARANTOWANY. Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym. Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa.
 

 

  

 

Obóz narciarski i snowboardowy w Czechach 2020

Obóz dla dzieci i młodzieży (8-14 lat) - to Ty decydujesz o aktywności wyjazdu

Przeżyjcie wspaniałą zimową przygodę jeżdżąc w malowniczo położonym ośrodku narciarskim w Czechach, po doskonale przygotowanych trasach. Zimowisko w Czechach w okolicach Lipna (Frymburk-Kovářov) organizowane jest dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Każdy znajdzie tam dla siebie odpowiednie trasy i wyciągi.

Lipno, Frymburk: miejscowości rekreacyjne położone w Czechach w paśmie Gór Szumawskich nad największym w Czechach zbiornikiem wodnym powstałym w wyniku spiętrzenia Wełtawy. Przepiękne krajobrazy, w pobliżu znakomicie przygotowane, różnorodne trasy, wyciągi dostosowane do potrzeb każdego. Odwiedzimy też czeskie miasto Krumlow - perłę południowych Czech - wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 

BOGATY PROGRAM I SKIPASS W CENIE!!

 

Snowboard/Narty

6 dni jazdy - Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób - Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania - Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów - Dodatkowo jeden wyjazd na jazdę wieczorną (18-21)

 

Wycieczka do Aquaparku w Lipnie

Aquapark w Lipnie to dosonałe miejsce do wypoczynku i relaksu o każdej porze roku - Wśród atrakcji znajdziecie zjeżdżalnie dla dzieci, jacuzzi, basen z rwącą rzeką i wiele innych.

 

Wycieczka do czeskiego Krumlowa

Miasto leżące nad brzegami wijącej się w tym miejscu Wełtawy powstało wokół XIII-wiecznego zamku. Zbudowany na nadbrzeżnej skale zamek służył ochronie brodu przez rzekę. Český Krumlov stanowi przykład małego, średniowiecznego miasteczka Europy Środkowej, które rozwijało się bez zakłóceń przez pięć wieków, zachowując w ten sposób nienaruszone dziedzictwo architektoniczne. W 1992 roku zabytkowe centrum miasta zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

 

Wycieczka ścieżką wśród koron drzew

Wycieczka do wyjątkowej wieży widokowej wśród koron drzew: długość trasy 675 m, wysokość wieży 40 m, zjeżdżalnia o długości 52 metrów. Z wieży rozciągają się wspaniałe widoki na jezioro Lipno, góry Novohradské i szczyty austriackich Alp.

 

Certyfikaty i inne

W ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.

Poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.

 

Uwaga: wyjazd na wieczorną jazdę przy minimum 15 chętnych osobach!

 

 

TU JEŹDZIMY

Lipno Ski Resort – 12 różnorodnych tras o łącznej długości 11790 m. Trzy wyciągi   krzesełkowe (czteroosobowe), które są w stanie przetransportować prawie 6 800 osób na godzinę oraz 4 wyciągi z pasem transportowym, mogące przetransportować prawie 4 800 osób na godzinę.

Skicross – oddzielna trasa o długości 800 m. Idealne warunki do nauki jazdy oraz doskonalenia umiejętności dla średnio zaawansowanych.

 

 

Obóz narciarski/snowboardowy w Czechach 2020 - zakwaterowanie:

Pensjonat Kovářov w miejscowości Frymburk-Kovářov położony około 12 km od Lipna. Miejsce, który zaskoczy Cię nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także miłą i rodzinną atmosferą. Pensjonat dysponuje ładnie umeblowanymi pokojami 2-5 osobowymi, wszystkie z telewizorami, wc i natryskiem, a także pokojami typu studio (łazienka na dwa pokoje). Co więcej, na miejscu znajduje się własna restauracja oraz świetlica z piłkarzykami. W skład pensjonatu wchodzą dwa 1 piętrowe budynki.

 

 

Najlepszy obóz zimowy w Czechach - w cenie:

  ⇒ Zakwaterowanie – pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe, wszystkie z telewizorami, wc i natryskiem lub pokoje typu studio (łazienka na dwa pokoje).

  ⇒ Wyżywienie – 3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia), prowiant na stok (kanapka   lub słodka bułka, owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja z deserem. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadem, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.

  ⇒ Szkolenie – do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego – początkującego, przez średnio zaawansowany do zaawansowanego. O przydziale do grupy ostatecznie decyduje sprawdzian umiejętności przeprowadzany pierwszego dnia na stoku.

  ⇒ Kadra – kierownik zimowiska, wychowawcy, instruktorzy narciarstwa: 10-15 osób na instruktora. Instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.

  ⇒ Ubezpieczenie – od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 10 tys. złotych), Koszty Leczenia za granicą (KL – 10 tys. euro), Odpowiedzialność Cywilna (OC – 50 tys. złotych). Wszyscy uczestnicy zimowiska objęci są ubezpieczeniem pokrywającym koszty pomocy przez Górskie Pogotowie Ratunkowe oraz pomoc szpitalną.

  ⇒ Serwis – podstawowy serwis sprzętu narciarskiego (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.

  ⇒ Karnety – cena zawiera karnet: na 6 dni jazdy, ważny na terenie całego kompleksu narciarskiego Lipno Ski Resort. Karnety te umożliwią jazdę po wszystkich trasach w tych ośrodkach i nie wymagają od uczestnika żadnych dodatkowych opłat. Dodatkowo jeden wyjazd na jazdę wieczorną (18-21).

  ⇒ Program – 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób, wycieczki do Aquaparku, Krumlowa, wieży widokowej.

Cena obejmuje wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

 


 

Dojazd na obóz narciarski/snowboardowy w Czechach:

Przejazd autokarem klasy LUX w obie strony w cenie imprezy z Łodzi, Katowic, Wrocławia, Opola   oraz z Warszawy. Za dodatkową opłatą z Lublina (140 zł), Gdańska, Szczecina (170 zł). W cenie dojazd na stok i  powrót ze stoku każdego dnia, przez cały czas trwania zimowiska.
Transport z Lublina, Gdańska i Szczecina może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). Z pozostałych, wymienionych wyżej miast transport GWARANTOWANY. Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym. Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa.

 

To warto wiedzieć!

Bezpieczeństwo – w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach.

Sprzęt – własny lub możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu narciarskiego (narty, buty, kijki) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu: około 1200 koron czeskich na 6 dni. Obowiązkowo każdy uczestnik musi posiadać własny dobrze dopasowany kask.

Uwagi – program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

 

Uwaga! Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl