Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Zimowisko dla Dzieci w Górach - narciarsko - snowboardowe Zakopane 2020 - zimowisko dla dzieci 7-13 lat

Dostępność: Oferta niedostępna
Cena od:: 1 439,00 zł 1439.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Zimowiska dla dzieci w Polsce 2020

Zakopane zimowisko narciarsko-snowboardowe dla dzieci (7-13 lat) w Polsce - zostań ekspertem narciarstwa lub snowboardu

Obóz zimowy dla dzieci - Zakopane 2020 - możesz dopasować do swoich potrzeb ;-) Zakwaterowanie w klimatycznych góralskich obiektach kompleksu wypoczynkowego API  i ciekawy program to oprócz atrakcyjnej ceny główne atuty tego wyjazdu ... Sam wybierasz - nauka na snowboardzie czy nartach.

 

   
Miejsce:        Zakopane
Ważne dokumenty do pobrania: 
Terminy i ceny:  Uprzejmie informujemy, że terminy i ceny na zimowiska 2020 oraz obozy narciarskie i snowboardowe pojawiać się będą od 01.09.2019. Zapraszamy!
Cena zawiera: 
 • Zakwaterowanie,
 • Wyżywienie w obiekcie,
 • Opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy),
 • Realizację programu,
 • Ubezpieczenie AXA NNW.
Cena nie zawiera: 
 • Dopłat transportowych,
 • Cen za skipassów (ok. 60-75 zł/dzień)
 • Cen za imprezy fakultatywne (ok. 55-65 zł)
 • Biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie

 

 

Wypasione zimowisko narciarsko-snowboardowe dla dzieci (7-13 lat) w Polsce - Zakopane 2020

Zimowisko narciarsko-snowboardowe z nauką i doskonaleniem jazdy w zimowej stolicy - Zakopanem, wzbogacone o zajęcia teoretyczne i liczne zabawy na śniegu dla lepszej koncentracji uwagi i czystej frajdy z szusowania na stoku. Na miłośników białego szaleństwa czekają świetnie przygotowane stoki i snowparki oraz profesjonalni instruktorzy, których pasją jest praca z dziećmi.

Zakopane to malownicza miejscowość położona u Podnóża Tatr - jednego z najciekawszych krajobrazowo i turystycznie regionów Polski. To miejsce, które jest wizytówką tego co w polskich górach najlepsze! Tu nie można się nudzić: różnorodność wyciągów narciarskich, wielość stoków i tras dostosowanych do umiejętności amatorów sportów zimowych, liczne szlaki turystyczne, lodowiska, aquaparki z wodą termalną i to wszystko w towarzystwie sympatycznych Górali i pięknego górskiego krajobrazu czeka na Ciebie.

Podczas pobytu będziecie mogli jeździć w najlepszych podhalańskich stacjach narciarskich sztucznie naśnieżanych, oświetlonych oraz ratrakowanych:

      ⇒ KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA w Białce Tatrzańskiej – to jeden z najpopularniejszych kompleksów narciarskich w Polsce. Otrzymywał wielokrotnie nagrody za komfort jazdy, wyciągi, trasy i infrastrukturę. W ośrodku funkcjonuje 6 kolei linowych,  w tym nowoczesna 6-osobowa z osłonami przeciwwietrznymi i podgrzewanymi siedzeniami, 2 wyciągi orczykowe oraz wyciąg talerzykowy i profesjonalny snow park.

      ⇒ KOZINIEC SKI - CZARNA GÓRA - nieduża stacja z dużym potencjałem, gdzie każdy narciarz znajdzie coś dla siebie od trasy czerwonej po niebieską i zieloną.

      ⇒ JURGÓW SKI - 7 tras narciarskich o łącznej długości ponad 4 km. To tu jest jedna z najtrudniejszych na Podhalu trasa czarna oraz czerwona - przeznaczona dla wprawionych i posiadających spore umiejętności narciarzy czy snowboardzistów. (Ośrodki narciarskie: Kotelnica Białczańska, Koziniec Ski, Jurgów objęte są wspólnym karnetem TatrySki)

      ⇒ WITÓW SKI – stacja narciarska Jagny Marczułajtis, czołowej polskiej snowboardzistki. Na bardziej zaawansowanych amatorów sportów zimowych czeka 4-osobowa kolej krzesełkowa o długości 1 km. Dla początkujących i najmłodszych narciarzy przygotowano wyciąg orczykowy o długości 120 m. Witów Ski to także największy Snowpark w Polsce (wysokie i proste raile oraz boxy ustawione w różnych konfiguracjach, a do tego skocznie od 3 do 8 m z wybiciami i chillout zone). Wybór ośrodka narciarskiego uzależniony jest od warunków atmosferycznych i umiejętności uczestników.   

WAKACJE Z RODZICAMI  - jedno miejsce dwie formy wypoczynku! Zapraszamy dorosłych (rodziców, dziadków itp.) na wakacje ze swoimi dziećmi.

 

Tu mieszkamy:

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy API – to znane i sprawdzone klimatyczne góralskie obiekty położone w widokowej dzielnicy Zakopanego - Pardałówce. Niedaleka odległość od największych atrakcji w centrum Zakopanego, bliskość szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich i panująca tu gościnna atmosfera, stwarzają idealne warunki wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Na terenie Kompleksu znajdują się m.in. stół do ping -ponga, bilard, wydzielone miejsce grillowe, sala dyskotekowa oraz świetlica -szałas góralski - Gazdówka Przysiężnego do organizacji zajęć.

Zakwaterowanie w przytulnie urządzonych pokojach 3-5 osobowych z łazienkami, możliwe pokoje typu studio, część pokoi z widokiem na malowniczą panoramę Tatr.

 

 

 

Tak jemy:

Pyszna kuchnia regionalna serwująca 3 posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja podawane w stołówce ośrodka, dodatkowo rozdajemy lunch pakiet na stok.

 

 

Obóz narciarsko-snowboardowy dla dzieci i młodzieży - Zakopane 2020 - w programie:

Program nauki jazdy na nartach lub snowboardzie przygotowany z myślą o dzieciach, które dopiero chcą zacząć przygodę z tymi sportami lub już jeżdżą i chcą doskonalić swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone będą w małych grupach 8-10 osobowych, dostosowanych do umiejętności uczestników: zarówno dla początkujących osób, które jeszcze nigdy nie jeździły na nartach jak i dla osób średnio-zaawansowanych, które chciałyby doskonalić styl jazdy. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Na zakończenie, każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu na danym poziomie zaawansowania z wyróżnieniem przyswojonych dotychczas umiejętności.
  

Obóz zimowy dla dzieci - Zakopane 2020 - zajęcia praktyczne:

 • zajęcia na stoku trwają ok 4-5 godzin dziennie (w zależności od warunków atmosferycznych i umiejętności /postępów dzieci) przez 5 dni, z czego 2 godziny to nauka z instruktorem. Pozostały czas to jazda samodzielna pod opieką instruktorów/wychowawców.
 • ćwiczenia wzmacniające przed i po sezonie - czyli jak być w formie
 • rejestracja przejazdów „na kamerze” i analizowanie popełnianych błędów
 • program szkoleniowy wzbogacony będzie o zabawy na śniegu dla lepszej koncentracji uwagi i czystej frajdy z szusowania na stoku. Proponujemy m.in. takie zabawy jak: wyścigi węży, sprint w butach snowboardowych lub narciarskich, wyścig na jednej nodze i wiele innych

 

 

 

Szkolenie teoretyczne (dla wszystkich poziomów):

 • wykłady na temat pielęgnacji i konserwacji sprzętu,
 • poznanie Dekalogu Narciarza i praktycznych zasad bezpieczeństwa na stoku oraz zasad pierwszej pomocy
 • oglądanie filmów instruktażowych

APRES SKI - Poza stokiem też można fajnie spędzać czas

Po powrocie ze stoku czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności z programu Zimowy Mixer. Wychowawcy porwą Was do zabawy i zintegrują uczestników z różnych programów tematycznych, którzy na co dzień realizują zajęcia w różnych podgrupach. Ilość zajęć dla poszczególnych programów realizowana będzie w zależności od czasu, możliwości, warunków atmosferycznych oraz chęci uczestników. Wśród atrakcji:

 • wycieczka na Gubałówkę - wjazd i zjazd kolejką torową na Gubałówkę
 • zwiedzanie Zakopanego w formie zabawy-gry miejskiej - każda z grup posiadając specjalne mapy z zadaniami i instrukcjami odnajdywać będzie wskazane miejsca
 • Tatra Ice - wyjścia na lodowisko (dla chętnych, dodatkowy koszt ok. 15-20 PLN/wstęp i wypożyczenie łyżew)
 • Centrum Edukacji Ekologicznej z największą w Polsce makietą Tatr, salą odkryć i innymi atrakcjami
 • zimowe zabawy na śniegu m.in. bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, robienie aniołów, zjazdy na jabłuszkach, oczywiście jak tylko pogoda dopisze
 • zajęcia artystyczne - cuda i cudeńka z masy solnej, biżuteria z makaronu, prace przestrzenne z efektem 3 D
 • gry integracyjne, sportowe i planszowe
 • dyskoteki i zabawy taneczne, karaoke
 • nauka belgijki - najpopularniejszego tańca integracyjnego
 • quizy wiedzy o Podhalu
 • Zakopane Film Festiwal - wieczorny seans filmowy na wielkim ekranie z najlepszymi hitami dla dzieci
 • WIELKI FINAŁ - uroczyste zakończenie zimowiska podczas, którego zaprezentowane zostaną prace plastyczne uczestników, wyświetlone zdjęcia z całego zimowiska i oczywiście rozdane dyplomy i nagrody

 

DODATKOWO ZA DOPŁATĄ:

SNOW ADVENTURE - Nowość 2019! SUPER zimowe atrakcje i wesoła zabawa, czeka na Ciebie SNOW RAFTING czyli jazda w pontonie za skuterem śnieżnym, ZIMOWA RURA czyli próba utrzymania się na dmuchanej rurze ciągniętej po śniegu za skuterem śnieżnym oraz KULIG ZA SKUTEREM ŚNIEŻNYM czyli sanki podpięte do skutera śnieżnego.
Cena 60 PLN

AQUAPARK ZAKOPANE - 2 godziny ekscytującej zabawy w zakopiańskim aquaparku.Do dyspozycji takie atrakcje jak: dzika rzeka, 5 zjeżdżalni w tym jedna o długości ponad 160 m, basen rekreacyjny wyposażony w bicze, kaskady wodne, gejzery i leżaki podwodne.
Cena 50 PLN

KULIG Z POCHODNIAMI - kulig pośród górskich zaśnieżonych łąk w towarzystwie urokliwych janczarów.
Cena 60 PLN

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU NARCIARSKIEGO - Jeśli nie masz własnego sprzętu narciarskiego, teraz to żaden problem. Narty możesz wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy, pomogą Wam dobrać sprzęt.
Cena (komplet + kask) 200 PLN/turnus

 

PROGRAM RAMOWY:

Informacje dla turnusów: APD/SN 1 oraz APD/NA 1

 • 1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 10.00, zakwaterowanie, obiad
 • 2-7 dzień - wypoczynek według programu
 • 8 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, obiad + suchy prowiant, wyjazd z ośrodka około godz 15.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

Informacje transportowe dla turnusów: APD/SN 3 oraz APD/NA 3

 • 1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 17.30, zakwaterowanie, ciepła kolacja
 • 2-7 dzień - wypoczynek według programu
 • 8 dzień - śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 11.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

Informacje transportowe dla turnusów: APD/SN 5 oraz APD/NA 5

 • 1 dzień - wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 9.00, zakwaterowanie, obiad
 • 2-7 dzień - wypoczynek według programu
 • 8 dzień - śniadanie, wykwaterowanie, obiad + suchy prowiant, wyjazd z ośrodka około godz. 18.30, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

 


 

Co zabrać na obóz narciarski dla dzieci 2020:

 • ważną legitymację szkolną,
 • wypełnioną kartę uczestnika obozu,
 • krem na mróz z filtrem UV,
 • kask ochronny (w przypadku posiadania własnego sprzętu narciarskiego), czapkę mieszczącą się pod kaskiem
 • strój kąpielowy, klapki i czepek na basen (dot. wycieczki fakultatywnej),
 • ciepłe zimowe ubrania (koniecznie 2 pary butów), czapki (min. 2), rękawiczki (2 pary), szaliki (min.2), ciepłą bieliznę, przybory toaletowe.

 

Zakopane 2020 - obóz zimowy dla dzieci - dojazd:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

I turnus:

Bydgoszcz - 160 PLN;
Gorzów Wielkopolski - 160 PLN;
Kraków - 60 PLN;
Poznań - 120 PLN;
Toruń - 160 PLN;
Wrocław - 0 PLN;
Zielona Góra - 160 PLN


II turnus:

Głogów - 140 PLN;
Szczecin - 180 PLN;
Kraków - 60 PLN;
Opole - 100 PLN;
Płock - 160 PLN;
Radom - 120 PLN;
Warszawa - 140 PLN;
Wrocław - 120 PLN


III turnus:

Bielsko-Biała - 40 PLN;
Częstochowa - 100 PLN;
Gdańsk - 160 PLN;
Katowice - 80 PLN;
Lublin - 140 PLN;
Łódź - 120 PLN;
Rzeszów - 120 PLN;
Słupsk - 200 PLN

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl