Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
  • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
  • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
  • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
  • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
  • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kategorie blog
Oferta dnia
Obozy Narciarskie 2019. HIT! Obóz narciarski i snowboardowy w Austrii dla dzieci i młodzieży 12-19 lat - Saalbach Obozy Narciarskie 2019. HIT! Obóz narciarski i snowboardowy w Austrii dla dzieci i młodzieży 12-19 lat - Saalbach

HIT! Obóz narciarski w Austrii dla dzieci i młodzieży 12-19 lat w super cenie. Karnet na 270 km tras już w cenie, szkolenia narciarskie i snowboardowe pod okiem polskich...

2 395,00 zł 2 295,00 zł
szt.
Włochy: Bormio, Livigno - obóz narciarski w Livigno - ski safari, szkolenia narciarskie i snowboardowe 13-19 lat Włochy: Bormio, Livigno - obóz narciarski w Livigno - ski safari, szkolenia narciarskie i snowboardowe 13-19 lat

Obóz narciarski w Livigno - Bormio dla młodzieży 13-19 lat. 4 ośrodki narciarskie - w tym kultowe Livigno, szkolenia narciarskie i snowboardowe oraz świetna zabawa i zakwaterowanie w 3 *- kowym hotelu....

1 999,00 zł
szt.
Zagraniczne Obozy Narciarskie 2019 - Słowacja - Chopok - obóz narciarski na Słowacji i obóz snowboardowy Zagraniczne Obozy Narciarskie 2019 - Słowacja - Chopok - obóz narciarski na Słowacji i obóz snowboardowy

Niższe ceny niż w Austrii, lepsze warunki narciarskie niż w Polsce. Super obóz narciarski na Słowacji dla dzieci i młodzieży. Chopok to największy ośrodek narciarski w tej...

1 799,00 zł 1 729,00 zł
szt.
Chmura tagów
Sominy i Wiele - aktywne kolonie i obozy - najlepsze zdjęcia z ubiegłorocznych obozów

KOLONIE LETNIE I OBOZY MŁODZIEŻOWE - SOMINY, WIELE I GIEWARTÓW:

Wspomnienie lata - galeria najciekawszych zdjęć z aktywnych obozów na Kaszubach i z kolonii dla najmłodszych w Giewartowie:

zobacz wszystkie programy imprez, na których wykonane zostały zdjęcia i zarezerwuj


Aktywne obozy Lato 2012

W oczekiwaniu na pełną ofertę kolonii i obozów na Lato 2012, która pojawi się już w styczniu 2012 zapraszamy do krótkiej podróży w przeszłość. Wybraliśmy kilkanaście najciekawszych zdjęć zrobionych podczas obozów dla dzieci i młodzieży w Wielu, w Sominach i podczas kolonii dla najmłodszych w Giewartowie. Zdjęcia były robione podczas różnych programów m.in. podczas wodnego szaleństwa, obozów quadowych ale też i podczas kolonii Hawajska przygoda.


Dla tych, którzy bawili się razem z nami podczas obozów młodzieżowych będzie to okazja do powspominania, a dla tych którzy jeszcze się wahają zachęta do jak najszybszego dołączenia do grona stałych klientów i zapisania się na jeden z najlepszych, aktywnych obozów dla dzieci w Polsce :):)

Równocześnie zapraszamy do śledzenia zmian i nowości w serwisie www.kolonieiobozy.net Już dostępne (stan na 13/12/2011) są pierwsze propozycje tanich obozów na Mazurach oraz część obozów zagranicznych. Pełna oferta kolonii i obozów młodzieżowych na Lato 2012 dostępna będzie w połowie stycznia.

Obozy dla dzieci i młodzieży na Kaszubach

AKTYWNE OBOZY MŁODZIEŻOWE - OBOZY NA KASZUBACH I KOLONIE W GIEWARTOWIE - najlepsze zdjęcia:::

KASZUBY - AKTYWNE OBOZY - zdjęcia:

Na Kaszubach proponujemy obozy młodzieżowe w dwóch ośrodkach. W Sominach znajdziecie więcej programów dla nieco młodszych amatorów mocnych wrażeń gdyż większość obozów przeznaczonych jest dla dzieci od 8 lub 10 lat do zazwyczaj 14 lub 16 lat.

W Wielu na Kaszubach większość obozów przeznaczonych jest dla młodzieży od 12 lat, ale nie dajcie się zwieść pozorom :) Często i tam szykujemy albo specjalne programy, albo wybrane terminy również i dla młodszych uczestników.

OBOZY PAINTBALLOWE I QUADOWE NA KASZUBACH:


Mechaniczne potwory i bezkarna strzelanina , quad’owisko super speed oraz zasadzki, podchody, maksymalne przechyły i krytyczne sytuacje – jednym słowem ekscytacja, gigantyczne emocje i radość z dokonania czegoś pozornie niemożliwego! Przekonacie się jak wiele przeciwności jesteście w stanie pokonać i na ile was stać. Zyskacie pewność siebie i zaimponujecie przeciwnikom . Wykażecie się niezłymi umiejętnościami i odwagą, zdolnościami rajdowca i doskonałą taktyką prawdziwego wojownika . Podczas paintball’a zabezpieczają Was maski i stroje moro, a na quad`ach jeździmy tylko w kaskach i ochraniaczach.

ZAREZERWUJ TERAZ


Obóz quadowy w Wielu na Kaszubach

Obozy quadowe na Kaszubach

Obozy paintballowe na Kaszubach

WODNE SZALEŃSTWO - OBÓZ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NA KASZUBACH:

Każdego dnia po urokach nurkowania i oglądania podwodnej, wielewskiej krainy, po trudach wiosłowania, kołowania i pływania damy Wam szansę sprawdzenia siebie podczas zajęć linowych, wspinaczki, długich wycieczek rowerowych, gier terenowych, zabaw w kosza, siatkówkę, krykieta, badmintona …….. Codziennie gwarantujemy nowe doświadczenia i moc wrażeń! Oczywiście woda,
plaża i słońce bez ograniczeń


  Obóz sportów wodnych na Kaszubach

OBOZY MILITARNE NA KASZUBACH:


To nie jest zwykły obóz! To wyzwanie dla własnych słabości, przełom w walce ze strachem, stresem i barometr wytrwałości w wykonywaniu kolejnych zadań. Obóz dla prawdziwych mężczyzn i dziewczyn z charakterem, wielbicieli taktyk wojskowych, survivalu, budowania zasadzek, tropienia, extremalnych przygód i gier terenowych. Zostaniecie podzieleni na oddziały specjalne, z których każdy będzie miał do wykonania określone zadanie: może patrol w lesie, może przeszukanie terenu i namierzenie nieprzyjaciela, a może odbicie generała z rąk porywaczy? W „przetrwaniu” tych dwóch tygodni pomogą wam nasi niezawodni i zaufani instruktorzy.


Obóz militarny dla młodzieży na Kaszubach

Oddziały specjalne - obóz przygody

Obozy przygody na Kaszubach


GIEWARTÓW - KOLONIE DLA NAJMŁODSZYCH - zdjęcia:

 

Ośrodek w Giewartowie położony jest nad pięknym jeziorem powidzkim. Od wielu lat jest jednym z najlepszych miejsc do organizacji aktywnych koloni dla najmłodszych. W sezonie Lato 2012 w Giewartowie znajdziecie Wasze ulubione programy kolonii, ale nie zabraknie i nowości. Dajcie nam się zaskoczyć - już w styczniu odsłonimy wszystkie karty :), a na razie zapraszamy do oglądania najlepszych zdjęć z ubiegłorocznych turnusów.

Kolonie dla najmłodszych w Giewartowie

Aktywne kolonie dla najmłodszych

Obozy piłkarsko - quadowe i obozy paintballowe dla najmłodszych w Giewartowie:

To był prawdziwie męski obóz! W końcu gra w „nogę” i jazda na czterokołowcach to prawdziwie męskie sporty! Będziemy ćwiczyć wszystkie niezbędne umiejętności piłkarskie, poznacie taktykę gry w piłkę, dowiecie się jak kopać by piłka trafiła do bramki, jak ją podać by zwinnie ominęła przeciwnika, jak dryblingiem zmylić rywala i wreszcie jak grać żeby wygrać. Po szaleństwach gry drużynowej damy Wam okazję udowodnienia, że równie doskonale radzicie sobie w pojedynkę. To będzie walka 1 na 1: twardy facet i jego maszyna.

Obóz piłkarski dla najmłodszych

Piłkarski obóż w Giewartowie

Obozy piłkarskie

ODLOTOWE AGENTKI - kolonia dla dziewczyn w Giewartowie:

Wydawałoby się, że każda z Was to zwyczajna dziewczyna! Ale przecież w każdej drzemie ogromny potencjał, który trzeba rozwijać, o który trzeba dbać i który trzeba doskonalić! Każda z Was może zostać super dziewczyną, a kiedyś wspaniałą kobietą: silną, niezależną, samodzielną, pewną siebie, ambitną, piękną i oczywiście wysportowaną! Ciekawi świata instruktorzy nauczą Was aktywnego spędzania czasu, zasad dobrego wychowania, dowiecie się, że dbanie o urodę, to nie tylko staranny makijaż, ale przede wszystkim, że uroda to sprawność fizyczna, zdrowe odżywianie, szeroka wiedza i doskonały humor.


Odlotowe agentki - obóz dla dziewczynek

HAWAJSKA PRZYGODA - KOLONIA DLA NAJMŁODSZYCH W GIEWARTOWIE:::

Szalony taniec hula, boska kwiatowa biżuteria, gorąca muzyka czarowana kastanietami, tamburynami i grzechotkami! Zdobędziemy szczyt wulkanu, opłyniemy archipelag malowniczych wysp, stworzymy niezwykłe naskalne malowidła, poszukamy kolorowych ławic ryb. Czy można chcieć czegoś jeszcze???

Hawajska przygoda - kolonia dla najmłodszych

INDIAŃSKIE LATO - KOLONIA DLA NAJMŁODSZYCH::

Oby choć na chwilę cofnąć się w czasie i zmienić się w prawdziwego Indianina. O tym marzył zapewne każdy chłopiec. Teraz masz możliwość spełnienia swoich marzeń.  Dziki zachód można znaleźć w Giewartowie ale uwaga... To przyjemność dozwolona tylko do lat 12 :) Podczas niezapomnianej kolonii wszystkich małych wojowników nauczymy budować prawdziwą wioskę indiańską. Nauczymy się jak w lesie z niczego przygotować indiańskie danie oraz jak wytropić zwierzynę i wrogie plemię.  Wszystkie te umiejętności przydadzą nam się później podczas podchodów, wieloboju czy specjalnych zadań przygotowanych specjalnie dla uczestników tej niezwykłej kolonii....


Indiańskie Lato - kolonia dla najmłodszych

Kolonie indiańskie

Zaciekawiony ...??

Zapraszamy do udziału w koloniach w Giewartowie i obozach dla dzieci w Sominach i Wielu.

Gwarantujemy doskonale położone ośrodki, profesjonalną kadrę i niezapomniane programy obozów.


Aktywne kolonie i obozy 2012

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl