Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

HIT! Aktywny obóz młodzieżowy na Mazurach - LATO 2019 - 7 Przygód w Węgorzewie - Obóz Mazury 13-18 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 1 695,00 zł 1695.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 3.92857
Kod programu: ROZLOD
Kod produktu: 48

Opis

WĘGORZEWO - Kolonie i obozy młodzieżowe w Polsce LATO 2019!

Kolonie nad jeziorem (wiek 13-18 lat). Obóz młodzieżowy na Mazurach - Siedem Przygód!

Najlepszy obóz młodzieżowy na Mazurach i najpiękniejszy region Polski. Siedem Przygód - to idealne miejsce dla miłośników pięknych krajobrazów, aktywnego spędzania wolnego czasu i świetnej zabawy. Ośrodek Róża Wiatrów położony jest praktycznie bezpośrednio przy pięknym jeziorze Święcajty w pobliżu Węgorzewa. Żeglarstwo, paintball, rowery ... Wyjątkowo aktywny i zróżnicowany program. Każdy dzień obozu to kolejna przygoda i nowe wyzwania ...

   

Miejsce:

Węgorzewo obóz młodzieżowy na Mazurach

Ważne dokumenty do pobrania:

>> warunki Uczestnictwa z polityką prywatności, warunkami transportu i formularzem informacyjnym

>> pobierz kartę kolonijną

>> Warunki Ubezpieczenia

>> Ubezpieczyciel - przetwarzanie danych

 

Terminy / dni / ceny domki / ceny namioty NS 

 • 23.06 - 06.07.2019 / 14 / 2195 / 1795 - zamknięty
 • 07.07 - 20.07.2019 / 14 / 2195 / 1795 - zamknięty
 • 21.07 - 03.08.2019 / 14 / 2195 / 1795
 • 04.08 - 17.08.2019 / 14 / 2195 / 1795
 • 18.08 - 31.08.2019 / 14 / 2095 / 1695 
 

Cena zawiera:

wyżywienie, zakwaterowanie, program, opiekę kadry, ubezpieczenie.

 

Cena nie zawiera:
dojazdu, imprez fakultatywnych. 

- diety dostępne za dopłatą: wegetariańska 90 zł, bezglutenowa 90 zł.

  Informacje wyjazdowe
 

Obóz młodzieżowy na Mazurach - 7 przygód

KOLONIE I OBOZY DLA MŁODZIEŻY W POLSCE - LATO 2019

Obóz młodzieżowy na Mazurach - WĘGORZEWO - 7 przygód

Każdego, kto nie lubi wakacyjnej nudy i chce aktywnie spędzić czas, zapraszamy do Węgorzewa, na wyjątkowy obóz młodzieżowy na Mazurach! Przygotowaliśmy dla Was 7 różnych atrakcji na 7 dni obozu. Oprócz tych siedmiu tematycznych dni, czekają Was też zajęcia sportowe, plastyczne, gry i zabawy terenowe, wycieczki autokarowe, konkursy, wieczorne ogniska, dyskoteki i moc innych fascynujących rozrywek. Forma i zakres zajęć będzie dostosowana do wieku uczestników.

Uczestnicy: nie muszą posiadać doświadczenia ani wiedzy specjalistycznej. Jedynym wymaganiem jest ukończenie 13 roku życia. Nie ma żadnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji. 

 

Zakwaterowanie 

Ośrodek szkoleniowy „Róża Wiatrów” ul. Wodociągowa 1, 11-600 Węgorzewo (do wyboru):

 • Domki kempingowe 6-osobowe (łóżko, pościel) na terenie ośrodka. Łazienki w pawilonie sanitarnym.
 • Namioty typu NS – namiot 6-8-osobowy z drewnianą podłogą, łóżko z materacem oraz zamykaną skrzynią na ubrania. Łazienki w pawilonie sanitarnym.

 

Wyżywienie:

w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja). Podczas całodniowych zajęć uczestnicy jedzą śniadanie i obiadokolację w stołówce ośrodka oraz otrzymują prowiant na czas zajęć.

Indywidualne diety dostępne za dopłatą: wegetariańska 90 zł, bezglutenowa 90 zł.

7 przygód obóz na MazurachNajlepszy obóz młodzieżowy na Mazurach 2019

  

Program:

Oprócz typowych atrakcji obozowych, jak ogniska, dyskoteki, gry terenowe, zabawy sportowe, plastyczne, czy piesze wycieczki po okolicy, zawiera siedem całodziennych bloków zajęć. Każdy dzień to niepowtarzalna przygoda!

 

Przygoda I – Żeglarstwo

 • Rozpoczniecie od omówienia zasad bezpieczeństwa na jachcie i użycia sprzętu ratunkowego. Po krótkim szkoleniu, wypłyniecie na całodniowy rejs przez jeziora Święcajty, Bodma, Mamry i Przystań. Każdy będzie mógł siedzieć za sterem, obsługiwać żagle i liny. Nauczycie się podstawowych węzłów i komend żeglarskich. Staniecie na posiłek przy piaszczystej plaży na bezludnej Kociej Wyspie. Wieczorem usiądziecie przy żeglarskim ognisku, żeby pośpiewać szanty.

 

Przygoda II – Paintball

 • Bądźcie gotowi na dużą dawkę adrenaliny! Dzień zaczniemy od przeprawienia się tratwą na bezludną wyspę. Tam na 20 hektarach zróżnicowanego terenu, odciętego wodą od stałego lądu, będziecie tylko Wy i instruktorzy. Na początek przejdziecie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i zapoznacie się z obsługą sprzętu. Rozegracie kilka strategicznych potyczek wg różnorodnych scenariuszy. Następnie przeżyjecie prawdziwą wojnę na kulki z farbą.

 

Przygoda III – Rowery

 • Ten dzień będzie należał do jednośladów. Wcześnie rano wyruszycie na rajd rowerowy dookoła jezior Mamry, Święcajty oraz Harsz. Do pokonania macie około 40 km, a po drodze malownicze krajobrazy, mazurskie wioski, słońce odbijające się w tafli jeziora. Odwiedzicie między innymi: Kolonię Rybacką, Ogonki, Harsz, Pniewo, Trygort, Zwierzyniecki Róg. W słynnym porcie Sztynort zatrzymacie się na dłużej na posiłek. Późnym popołudniem wrócicie do ośrodka w Węgorzewie.

 

Przygoda IV – Strzelectwo

 • Tego dnia czekają na Was zawody strzeleckie. Do Waszej dyspozycji będą różne typy wiatrówek, łuki i proce. Mnóstwo konkursów, zabaw drużynowych i nagród. Wieczorem obozowa dyskoteka.

 

Przygoda V – Kajaki

 • Spływ kajakowy rzeką Sapiną. Jest to jedna z najbardziej malowniczych tras Mazur. Z ośrodka wyruszymy busem po śniadaniu, a pierwszą atrakcją będzie imponująca budowla hydrotechniczna – śluza w Przerwankach. Przepłyniemy przez objęte strefą ciszy jeziora Wilkus, Pozezdrze i Stręgiel. Na trasie będziemy mieli okazję podziwiać piękno dzikiej flory i fauny. Przy odrobinie szczęścia zobaczymy kwitnące lilie wodne albo żurawia w swoim naturalnym środowisku. W trakcie spływu zatrzymamy się na piknik i odpoczynek. Wieczorem zakończymy spływ wracając kajakami do naszego portu.

 

Przygoda VI – Park linowy

 • To kolejna – tym razem chyba największa – dawka emocji! Pojedziecie do ogromnej śluzy w Leśniewie, gdzie przeżyjecie niesamowite przygody chodząc po mostach linowych, zjeżdżając zjazdem tyrolskim, czy skacząc na wahadle wewnątrz komory śluzy! Na ląd wrócicie łódką. Park linowy to wielki generator adrenaliny. Zostaniecie wyposażeni w profesjonalny sprzęt, a o Wasze bezpieczeństwo zadbają wykwalifikowani pracownicy parku.

 

Przygoda VII – Nurkowanie

 • Do niedawna uważane za sport ekstremalny, nurkowanie na poziomie podstawowym jest przyjemną i łatwą formą spędzania wolnego czasu. Zajęcia „pierwszy krok” polegają na zapoznaniu ze sprzętem, zasadami bezpieczeństwa, podstawową teorią. Następnie każdy z nas założy kompletny strój i sprzęt, po czym zanurkuje z instruktorem. W czasie nurkowania instruktor cały czas trzyma nas za rękę, obserwuje i obsługuje sprzęt. O krok od nas jest całkiem inny, piękny świat. Warto go poznać!

 

Uwaga! Bez dodatkowych opłat można zamienić przygodę "Nurkowanie:" na Wodne szaleństwo pakiet podstawowy (WS1) w skład którego wchodzi: przejażdżka motorówką, na „bananie” oraz na kole holowanym za motorówką.

 

Dwie wycieczki autokarowe

 • Mikołajki – zwiedzanie wioski żeglarskiej i starego miasta, wizyta w Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz w Parku Wodnym „Tropikana” w Hotelu Gołębiewski.
 • Wilczy Szaniec – zwiedzanie Kwatery Głównej Hitlera w Gierłoży, Kętrzyn, Sanktuarium w Świętej Lipce.

 

FAKULTETY:

 • Szkolenie na sternika motorowodnego – pełen kurs praktyczny na stopień sternika motorowodnego. Konieczne jest samodzielne opanowanie części teoretycznej (w zakres części teoretycznej wchodzi pięć godzin konsultacji z instruktorem motorowodnym). Otrzymany patent uprawnia do prowadzenia motorówek po wodach śródlądowych bez ograniczeń oraz motorówek o długości do 12 metrów po morskich wodach wewnętrznych w porze dziennej. Koszt kursu: 399 zł (w przypadku zapisów na miejscu, w trakcie imprezy 499 zł). Opłata za egzamin (ze zniżką dla uczniów i studentów do 26 roku życia 125 zł, bez zniżki 250 zł), opłata za patent (ze zniżką 25 zł, bez zniżki 50 zł). Szkolenie dostępne dla uczestników, którzy ukończyli 14 rok życia.
 • Jazda quadem (QD) – szkolenie wstępne + zajęcia na torze, czas około 2 godzin/grupa – 129 zł.
 • Wodne szaleństwo (WS) – w skład, którego wchodzi przejażdżka motorówką, jazda na „bananie” oraz kole holowanym za motorówką – 99 zł.
 • Podręcznik "Żeglarz Jachtowy" – "Żeglarz jachtowy" Andrzeja Kolaszewskiego i Piotra Świdwińskiego – to skrócona i zaktualizowana wersja książki "Żeglarz i sternik jachtowy" tych samych autorów, podręcznika żeglarskiego nr 1 w Polsce od 1986 r. Zawiera zbiór wiadomości wymaganych do zdania egzaminu na podstawowy stopień żeglarski. Podręcznik jest zalecany przez Komisję Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego i może być wykorzystywany zarówno przez wykładowców oraz organizatorów szkolenia żeglarskiego, jak i przez przyszłych żeglarzy. Obowiązkowa lektura dla wszystkich pragnących zdobyć podstawowe uprawnienia żeglarskie i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.
  Cena: 49 zł (odbiór osobisty na miejscu lub w biurze Róży Wiatrów)
  Cena: 59 zł (wysyłka)

UWAGA! programy naszych imprez są bardzo bogate i korzystanie z zajęć fakultatywnych może wymagać rezygnacji z niektórych zajęć podstawowych.

Obóz młodzieżowy na Mazurach

Ważne informacje:

Co zabrać na obóz młodzieżowy na Mazurach, ubezpieczenie, imprezy fakultatywne czyli rzeczy, z którymi koniecznie należy zapoznać się przed dokonaniem rezerwacji - zobacz ważne informacje 

 

Dojazd na obóz młodzieżowy na Mazurach - 7 Przygód

Na obóz młodzieżowy na Mazurach - 7 Przygód można dojechać we własnym zakresie lub skorzystać z dojazdu zorganizowanego, realizowany przy minimum 6 osobach z danej miejscowości. Za dodatkową opłatą organizujemy transport z następujących miejscowości:

 • z Olsztyna + 100 zł; Warszawy, Łodzi + 130 zł; Torunia, Gniezna, Skierniewic, Radomia, Piotrkowa Trybunalskiego, Jabłonowa Pomorskiego + 140 zł; Lublina, Puław 170 zł; Poznania, Kielc, Koszalina, Częstochowy, Elbląga, Gdańska, Gdyni + 190 zł; Wrocławia, Katowic, Krakowa, Leszna + 190 zł; Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry + 200 zł. 

Obóz rowerowy na Mazurach

7 Przygód to najlepszy obóz młodzieżowy na Mazurach tego lata ...

Podobne kolonie i obozy

Opinie o obozie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl