Infolinia +48 660 88 88 66 | +48 795 128 108 email biuro@kolonieiobozy.net pon-pt. 09:00-17:00
Najlepszy wybór
 • Łatwa rezerwacja i profesjonalne centrum obsługi
 • Wyjątkowe programy - nasze kolonie nie mają sobie równych pod względem atrakcji
 • Najniższa cena i specjalne promocje tylko dla naszych Klientów
 • Doświadczenie - od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach
 • Najwyższa jakość - starannie dobieramy kontrahentów aby zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii
Kolonie i Obozy najczęściej polecane przez naszych uczestników:

Kolonie Premium! Najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka 2019 - Obóz Snajperski w Mrzeżynie - Na Linii Strzału 12-18 lat

Dostępność: potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od:: 2 099,00 zł 2099.00
w zależności od wybranych świadczeń
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.17
Kod programu: Wonderlands
Kod produktu: 0597-585E2

Opis

Militarne obozy dla dzieci w Polsce 2019

Najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka - Obóz Snajperski - Na Linii Strzału - dla dzieci 12-15 i młodzieży 15-18 lat

Obóz snajperski w Mrzeżynie to najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka. Przez cały obóz uczestnicy będą wykonywali zadania w 2 osobowych ekipach snajperskich. Obóz Na Linii Strzału to doskonała propozycja dla miłośników wojskowości i militariów. Ze względu na jeszcze większą moc atrakcji polecamy go dla osób, które już były na innych obozach militarnych. Wskazana jest niezła kondycja i wytrzymałość, my zagwarantujemy super zadania i świetną zabawę ...

Kolonie Premium! obóz zawiera zdecydowanie więcej atrakcji i bardziej aktywny program niż standardowe obozy dla dzieci i młodzieży

 Często wybierany Bardzo aktywny Basen w ośrodku Wysoko oceniany

Miejsce: 

Niepowtarzalne obozy dla dzieci nad morzem 2019 - Mrzeżyno

Ważne dokumenty do pobrania: 

 

TERMINY I CENY:

 • 24.06-04.07.2019 - 2099 pln brak miejsc
 • 05.07-15.07.2019 - 2099 pln
 • 16.07-26.07.2019 - 2099 pln
 • 27.07-06.08.2019 - 2099 pln
 • 07.08-17.08.2019 - 2099 pln
 • 18.08-28.08.2019 - 2099 pln
+ dodatkowo nawet 100 zł ekstra rabatu za Rodzeństwo lub grupę Przyjaciół - szczegóły promocji

 Gwarancja niezmienności ceny na kolonieZniżka dla grup na kolonie  Zniżka za rodzeństwo na tej samej kolonii

Cena zawiera: 

 • Zakwaterowanie: 10 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) - śniadania i kolacje w formie bufetu, opieka pedagogiczna, instruktorska i medyczna, realizacja programu, nagrody i pamiątki, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA. Kadra: ratownicy wodni, oficerowie i podoficerowie Wojska Polskiego, instruktorzy: strzelectwa sportowego, survivalu i samoobrony

Cena nie zawiera: 

 • Dojazdu - transport dostępny jest za dopłatą i realizowany jest autokarem turystycznym (usługa wykonywana jest przez BT Almatur) - lista miast i dopłaty znajdują się w opisie obozu, dodatkowych atrakcji fakultatywnych - dla chętnych - patrz uwagi w opisie obozu, kaucji na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 30 zł - kaucja pobierana jest 1 dnia obozu i w przypadku braku strat oddawana w całości ostatniego dnia obozu
  Informacje wyjazdowe

Obóz snajperski w Mrzeżynie

 

Niepowtarzalne obozy dla dzieci i młodzieży na Lato 2019

Najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka - Mrzeżyno - obóz snajperski

 • ośrodek z basenem, 350 metrów od morza
 • aktywny program  idealny dla miłośników wojska 
 • idealna propozycja dla uczestników ubiegłorocznych obozów paintballowych, ASG czy obozów survivalowych

 

Zakwaterowanie na obozie snajperskim:

Ośrodek Wypoczynkowy "FAMA STA" położony w Mrzeżynie - nadmorskiej miejscowości letniskowej, leżącej 18 km na zachód od Kołobrzegu przy ujściu rzeki Regi do Bałtyku; 5 hektarowy teren ośrodka usytuowany jest ok. 350 m od morza i graniczy z terenami leśnymi, na których przez wiele lat rozmieszczone były jednostki wojskowe, a do dziś pozostały fortyfikacje i umocnienia wykorzystywane do zajęć obozowych.

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 3, 4 i 5 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC). 

 

Obóz Snajperski nad morzem - program:

Co będzie się działo - czyli dlaczego Obóz Snajperski to najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka. Przez cały obóz uczestnicy wykonywać będą zadania w dwuosobowych drużynach snajperskich rywalizujących ze sobą. Obóz polecamy miłośnikom wojskowości, lubiącym wysiłek fizyczny i zajęcia pełne adrenaliny. Mile widziani uczestnicy obozów militarnych, paintballowych i ASG z lat poprzednich. Wskazana sprawność fizyczna i kondycja.

 • Air Soft Gun: zajęcia z użyciem broni skonstruowanej w celu realnego odwzorowania pola walki (repliki broni ASG to wierne kopie oryginałów pod względem wielkości, szczegółów i ciężaru). Pozwala to ćwiczyć taktykę walki w warunkach będących wiernym odwzorowaniem prawdziwych działań wojennych. Uczestnicy będą wyposażeni w karabiny snajperskie z celownikami optycznymi do ćwiczeń snajperskich i scenariuszy ASG. Zadania będą wykonywać dwuosobowe drużyny snajperskie składające się ze snajpera i obserwatora.
 • scenariusze ASG: wykonywanie szeregu misji wspierających lub sabotujących działania drużyn obozu „Green Devils” - zwiad i rozpoznanie, „likwidacja” oddziałów wroga i osób dowodzących, przechwytywanie sprzętu przeciwnika, obserwacja i szczegółowe raporty (weryfikowanie celów ataku); gry taktyczne: „Pojedynek snajperów” i „Konwój” oraz scenariusze ASG na luzie: „The Juggernaut” oraz „Przemytnicy i celnicy”.
 • „Sneak & Shoot ”: taktyczna gra ASG dla dwójek snajperskich polegająca na nawigowaniu w terenie patrolowanym przez wroga, nauka zacierania śladów, eliminacja samotnych patroli, zabezpieczanie punktów kluczowych, obserwacja i raportowanie celów.
 • kamuflaż: zaawansowane sposoby maskowania i wtapiania się w teren przy pomocy stroju maskujacego, przenikanie na teren nieprzyjaciela, nauka wykonywania stroju maskującego ghillie oraz viper hood’a.
 • stalking: nauka przemieszczania się pod obserwacją, wychodzenie na pozycję do strzału, oddawanie strzałów „na sucho”.
 • ratownictwo na polu walki (TCCC): autopomoc na polu walki, zakładanie stazy taktycznej, opatrywanie ran penetrujących i drążących, zasady poruszania się i działania w strefie I i II, transport rannego, wzywanie ewakuacji medycznej poprzez meldunek MEDEVAC.
 • taktyka: przemieszczanie się i wytyczanie drogi w terenie leśnym, przygotowanie zasadzki, wycofanie się i kluczenie, wyprowadzanie ataków pozoracyjnych, walka metodą hit&run, działania na wypadek kontaktu z nieprzyjacielem - opóźnianie i blokowanie.
 • zajęcia snajperskie: przenikanie, stalking, kim’s game, prowadzenie obserwacji, wykonywanie szkiców oraz składanie raportów, mind games - nauka prowadzenia walki psychologicznej z wrogiem.
 • survival: survival nocny, budowa schronienia tymczasowego, rozpalanie ogniska, nauka przygotowania posiłków w warunkach polowych „Gotuj z Zieniem”.
 • walka wręcz: pokazy i ćwiczenia walki gumowymi atrapami broni (noże, pistolety, karabiny), nauka podstawowych zasad samoobrony, odbieranie broni przeciwnikowi i zasady poruszania się w walce.
 • zajęcia strzeleckie: strzelanie z elementami stresu, ćwiczenie odpowiedniej pozycji strzeleckiej, strzelanie do celu stałego i poruszającego się, trening strzelecki sił specjalnych metodą „MOZAMBIK”, strzelanie wzrokowo-pamięciowe z zawiązanymi oczami, zmiana pozycji strzeleckiej, wymiana magazynków.
 • pojazd uzbrojony: ostrzał snajperski do celów mobilnych, nauka ochrony oraz rozbijania kolumny zmechanizowanej i patroli łączonych, przygotowanie oraz przeprowadzenie zasadzki na konwój.
 • „Na Lini Strzału”: 24 godzinne zawody snajperskie sprawdzające wszelkie umiejętności nabyte w czasie obozu; w programie: stalking, obserwacja, infiltracja bazy wroga, kim’s game, opatrywanie ran oraz inne konkurencje.
 • zajęcia sprawnościowe: zaprawy poranne, musztra, nocne i dzienne marszobiegi, zajęcia na basenie, w morzu i na plaży.
 • ogniska, plażowanie i kąpiele: strzeżone kąpielisko nad morzem i przy odkrytym basenie kąpielowym na terenie ośrodka.

 

Najlepszy obóz dla chłopaka nad morzem

 

Wymagany ekwipunek i ważne informacje !!!

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z powyższym załącznikiem. Znajdziecie tam informacje na temat tego co należy zabrać na obóz snajperski w Mrzeżynie i szereg dodatkowych uwag będących integralną częścią oferty. Między innymi:

 • o godzinach przyjazdu na obóz
 • o obowiązkowej kaucji zwrotnej pobieranej 1 dnia od każdego uczestnika
 • o możliwości wykupienia dodatkowych zajęć na obozie itd.

 

Najlepszy obóz nad morzem dla chłopaka

 

Autor programu:

Bogdan Zwoliński - Kolonie i Obozy
Bogdan Zwoliński

Człowiek legenda. Od blisko 40 lat związany z turystyką, podróżami i wspinaczką. Kierownik wypraw Góry Afryki, tylko w Afryce  spędził ponad 3 lata i odwiedził 22 państwa. Instruktor survivalu i kajakarstwa, przewodnik beskidzki.

Opinie o obozie (2)

2 września 2016

Najlepszą opinią o koloni organizowanej przez Państwo są słowa moich dzieci jak tylko wysiadły z pociągu "mamo, to była najlepsza kolonia na jakiej byliśmy!" - a był to już 7 ich wyjazd. Pozdrawiam

3 września 2017

Dzień dobry, syn był na obozie snajperskim, Mrzeżyno, ostatni turnus. Jest bardzo zadowolony. Zdecydowanie ma lepszą kondycję. Wieczorem padał ze zmęczenia :-) i tak być powinno na obozie parawojskowym :-) Minus - niezbyt dobre jedzenie (mleko na śniadanie rozwodnione, obiady - za małe porcje, brak możliwości dokładek drugiego dania, zupy niezbyt mu smakowały). Po wysiłku, który miał plus wiek dorastania, to naprawdę potrzebuje dużo i konkretnego jedzenia. Już planuje być w przyszłym roku :-) Pozdrawiam - Agnieszka Capf

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl