Szybki kontakt

tel. 94 311 58 25Kontakt z nami
tel. 94 717 33 00

pon-pt. 09:00-17:00
sob. 10:00-14:00

email: lato@yeticlub.pl

Oferta tygodnia
Kody programów

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kolonie i obozy młodzieżowe LATO 2014 - BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI - Oboz młodzieżowy wyjazd z Koszalina

Obozy Bułgaria
1597
PLN
Kolonie i obozy młodzieżowe LATO 2014 - BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI - Oboz młodzieżowy wyjazd z Koszalina
Kolonie i obozy młodzieżowe LATO 2014 - BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI - Oboz młodzieżowy wyjazd z Koszalina 1 3.94264
Kolonie i obozy młodzieżowe LATO 2014 - BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI - Oboz młodzieżowy wyjazd z Koszalina
instore_only
Dostępność:
potwierdzenie w ciągu 24 h
Cena od: 1 597,00 zł
Cena brutto od: 1 597,00 zł
szt.

BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI - Obozy zagraniczne 2014 dla młodzieży (wiek 12-18 lat).

Atrakcje - Morze Czarne, Warna, delfinarium, dyskoteki, aquapark, basen, morze...Wakacje nad Morzem Czarnym to piękna pogoda, dużo zabawy i wspaniała atmosfera!!

   

Miejsce:

Bułgaria

Ważne dokumenty do pobrania:

>> zobacz warunki uczestnictwa

>> zobacz informacje o gwarancji ceny i bezpieczeństwie kosztów rezygnacji

>> zobacz ważne informacje o koloniach

>> zobacz warunki ubezpieczenia Travel

>> zobacz warunki ubezpieczenia NW - kolonie w Polsce

>> pobierz kartę kolonijną

Terminy i ceny:

02.07. – 12.07.2014 1 597 zł brak miejsc
09.07. – 19.07.2014 1 597 zł brak miejsc
16.07. – 26.07.2014 1 597 zł  na zapytanie 1 miejsce
23.07. – 02.08.2014 1 597 zł ostatnie miejsca w Dana Palace
30.07. – 09.08.2014 1 597 zł brak miejsc
06.08. – 16.08.2014 1 597 zł brak miejsc

UWAGA: Uczestnicy powyżej 18 lat – dopłata do pobytu w hotelu 85 zł

Uwagi dotyczące rezerwacji:
Wszelkie dodatkowe prośby czy świadczenia jak dodatkowe pakiety, wycieczki lub prośby o dodatkowe ubezpieczenia czy dodatkowe rabaty np dla rodzeństwa (jeśli mają zastosowanie) prosimy wpisywać w uwagach przy zamówieniu. Usługi zostaną ręcznie dodane, a cena na odsyłanym potwierdzeniu zostanie odpowiednio skorygowana zgodnie z Państwa uwagami.

Cena zawiera:

transport autokarowy, zakwaterowanie (7 noclegów w Bułgarii oraz 1 nocleg w Budapeszcie), wyżywienie, realizacje programu, opiekę wychowawców, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.

Cena nie zawiera:

połączenia antenowe, wydatki programowe, kieszonkowe, program fakultatywny, opcjonalnie: gwarancja niezmienności ceny, bezpieczeństwo kosztów rezygnacji
  Dla chętnych wycieczki i program fakultatywny - szczegóły poniżej. Aby zarezerwować program fakultatywny prosimy wpisać w uwagach jakimi pakietami bylibyście Państwo zainteresowani.

Wybrzeże morza czarnego

KOLONIE I OBOZY ZAGRANICZNE DLA MŁODZIEŻY - LATO 2013 - BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI

Sprawdź dodatkowe ubezpieczenia:

1/ Kupując w pakiecie Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji i Gwarancję Niezmienności Ceny - Cena: 99 zł
2/ Kupując oddzielnie Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji - cena 49 zł i Gwarancję Niezmienności Ceny - cena 90 zł
zobacz szczegóły:

lub ubezpiecz się od kosztów rezygnacji z przyczyn medycznym ze zwrotem do 100 % poniesionych kosztów
zobacz szczegóły:

Bułgaria to doskonały wybór dla tych wszystkich, którzy uwielbiają dobrą zabawę i taniec, jest tu także wiele zabytków, które po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy tak, aby ich obraz na długo utkwił nam w pamięci.

Złote Piaski
– kurort znany już chyba na całym świecie. Słynie przede wszystkim z pięknej „złotej” plaży, która rozciąga się na 4 000 metrów oraz posiada 100 metrów szerokości, tuż za nią wznoszą się zielone i lesiste wzgórza. Oprócz plażowania w Złotych Piaskach można też uprawiać żeglarstwo, nurkowanie, narciarstwo wodne, łucznictwo, tenis, jeździectwo. Infrastruktura turystyczna jest bardzo rozwinięta i bogata w swej ofercie.


ZAKWATEROWANIE:

Hotel DANA PALACE *** położony jest 450 m od plaży, przy głównej promenadzie w centrum Złotych Piasków. W hotelu znajduje się basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, recepcja, restauracja z tarasem, taras, sklepik spożywczy, sklepik z pamiątkami, sala z lustrami i parkietem. Oprócz tego boiska do piłki nożnej i siatkowej w hotelu i na plaży. Pokoje 4-osobowe z łazienką i apartamenty 6-osobowe z pokojem przejściowym. Pokoje z klimatyzacją, łazienką, TV-Sat, balkonem i lodówką. W hotelu odbywają się animacje w języku polskim oraz dyskoteki.
 

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie w czasie pobytu w Złotych Piaskach. Pierwsze świadczenie w obiekcie – lunch, ostatnie – śniadanie. Pozostałe świadczenia zgodnie z opisem w programie.

Program obozu w Bułgarii:

DZIEŃ 1: wyjazd z kraju i przejazd przez Słowację do Budapesztu. Zakwaterowanie w obiekcie i nocleg.
 
DZIEŃ 2: po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem (komunikacją miejską): plac Bohaterów, pałacyk Vajdahunyad, parlament, wzgórze Zamkowe z basztami Rybackimi, kościół Macieja, plac św. Trójcy, wzgórze Gellerta z pomnikiem Wolności i Cytadelą. Po południu obiad i wyjazd w kierunku granicy. Nocny przejazd przez Serbię do Bułgarii.
 
DZIEŃ 3: przyjazd do Złotych Piasków, zakwaterowanie. Zapoznanie się z bazą noclegową oraz okolicą. Wieczorem kolacja i nocleg.
 
DZIEŃ 4–9: pobyt w Złotych Piaskach i realizacja programu: wyjście do Aquapolis największego aquaparku w Bułgarii. Uznawany za najpiękniejszy park wodny we wschodniej Europie – utrzymany jest w stylach mauretańskim i śródziemnomorskim, przez co cieszy się niepowtarzalnym charakterem. Powierzchnia 40 000 m2 jest połączeniem parku krajobrazowego z atrakcjami wodnymi. Baseny, zjeżdżalnie, bar w basenie, snack bar, restauracja na plaży, bar na plaży (wstęp – płatny dodatkowo); wyjście do lokalnej dyskoteki Alkatraz (1 x wstęp w cenie!); wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele; wędrówki po okolicy; gry integracyjne i terenowe, zabawy sportowe; dyskoteki i inne zajęcia rekreacyjne, korzystanie z animacji w hotelu dla chętnych wyjścia do lokalnych dyskotek (Alkatraz, Malibu, Papaya; wstępy dodatkowo płatne ok. 4,5 euro/wstęp).
 
DZIEŃ 10: po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu i wyjazd do kraju. W czasie przejazdu obiad i kolacja w postaci suchego prowiantu.
 
DZIEŃ 11: przyjazd do Polski. Przyjazd do niektórych miejscowości nastąpi w nocy 11/12 dnia.
 

Fakultety:

Warna + Delfinarium ok. 26 €
Wizyta w delfinarium w Warnie, gdzie delfiny prezentują specjalne układy choreograficzne – pokaz około 30 min. Zwiedzanie miasta: park Primorski, łaźnie rzymskie, port Warneński, katedra Zaśnięcia Bogurodzicy. (realizowane przy min. 15 osobach)
 
Bałczik + Kaliakra ok. 28 €
Bałczik miasteczko portowo – uzdrowiskowe, założone przez Greków w VI w p.n.e. Atrakcją miasteczka jest park i ogród botaniczny z wieloma gatunkami roślin oraz orientalny pałacyk królowej Marii. Malownicze i strome wybrzeża oraz klify na przylądku Kaliakra. (realizowane przy min. 15 osobach)
 
Istambuł – podróż na wschód ok. 69 €
Całodzienna wycieczka do największego miasta Turcji, podczas wycieczki zwiedzimy azjatycką część miasta, m.in.: wizyta w Błękitnym Meczecie, Hipodrom, egipski obelisk, fabryka produkcji artykułów skórzanych. 16 EUR za wizę - płatne dodatkowo. (Uwaga! Paszport obowiązkowy!). (realizowane przy min. 15 osobach)
 
Impreza piracka ok. 29 €
Przygoda na statku pirackim, ciekawe gry i zabawy podczas rejsu, animatorzy na statku nie pozwolą na nudę, podczas rejsu obiad. (realizowane przy min. 15 osobach)
 
Warna Shopping ok. 10 € (realizowane przy min. 15 osobach) .


Zabierz ze sobą:

paszport lub dowód osobisty (obowiązkowo!), legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, suchy prowiant na drogę dojazdową, obowiązkowe wydatki programowe 34 EUR (w tym: wstęp do Aquapolis 18 EUR, komunikacja miejska w Budapeszcie 6 EUR, przewodnik w Budapeszcie 10 EUR), kaucja zwrotna w hotelu 10 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia 60 - 80 Euro).
 

UWAGA: W przypadku zainteresowania programem fakultatywnym proszę wpisać w uwagach podczas rezerwacji, którymi pakietami bylibyście Państwo zainteresowani - zostaną one  doliczone i dopisane na odsyłanym potwierdzeniu rezerwacji
 

TRANSPORT

Miejsca wyjazdów i dopłaty za połączenia antenowe:
 • Poznań 107zł
 • Białystok 149zł
 • Bydgoszcz 119zł
 • Częstochowa 107zł
 • Gdańsk 149zł
 • Katowice 97zł
 • Koszalin 149zł
 • Kraków1 29zł
 • Łódź 119zł
 • Olsztyn 67zł
 • Opole 97zł
 • Szczecin 159zł
 • Toruń 119zł
 • Warszawa 119zł
 • Wrocław 97zł
Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Produkty powiązane

Zagraniczne Obozy młodzieżowe 2015 - BUŁGARIA - Słoneczny Brzeg - hotel Rio Verde *** ALL INCLUSIVE Zagraniczne Obozy młodzieżowe 2015 - BUŁGARIA - Słoneczny Brzeg - hotel Rio Verde *** ALL INCLUSIVE

Zagraniczne  OBOZY MŁODZIEŻOWE LATO 2015.BUŁGARIA - SŁONECZNY BRZEG. Imprezowy obóz dla dzieci i młodzieży w Bułgarii  Super hotel położony blisko centrum rozrywkowego Słonecznego Brzegu. W programie dyskoteki, plażowanie i szereg zajęć sportowych, a dla chętnych wycieczki fakultatywne. 

Cena od: 1 599,00 zł

Zagraniczne obozy młodzieżowe - BUŁGARIA 2015 - obóz w hotelu Dana Palace 16-19 lat Zagraniczne obozy młodzieżowe - BUŁGARIA 2015 - obóz w hotelu Dana Palace 16-19 lat

OBOZY MŁODZIEŻOWE - LATO 2015 - OBOZY MŁODZIEŻOWE ZA GRANICĄ:: BUŁGARIA Obóz młodzieżowy (wiek 16-19). BUŁGARIA AUTOKAREM! HOTEL DANA PALACE *** - sprawdzony hotel w jednym z najlepszych kurortów Bułgarii - w Złotych Piaskach. Bogaty program rekreacyjny i rozrywkowy obozu oraz wycieczki do ...

Cena od: 1 195,00 zł 1 495,00 zł

Zagraniczne obozy młodzieżowe - BUŁGARIA 2015 - obóz w hotelu Mak 3+* 14-19 lat Zagraniczne obozy młodzieżowe - BUŁGARIA 2015 - obóz w hotelu Mak 3+* 14-19 lat

OBOZY MŁODZIEŻOWE - LATO 2015 - OBOZY MŁODZIEŻOWE ZA GRANICĄ:: BUŁGARIA Obóz młodzieżowy (wiek 14-16, 16-19). BUŁGARIA AUTOKAREM! HOTEL MAK ***+ - sprawdzony hotel w jednym z najlepszych kurortów Bułgarii - w Złotych Piaskach. Bogaty program rekreacyjny i rozrywkowy obozu oraz wycieczki do ...

Cena od: 1 245,00 zł 1 545,00 zł

Zagraniczne obozy młodzieżowe - BUŁGARIA 2015 - obóz w hotelu Zdravets all inclusive 16-19 lat Zagraniczne obozy młodzieżowe - BUŁGARIA 2015 - obóz w hotelu Zdravets all inclusive 16-19 lat

OBOZY MŁODZIEŻOWE - LATO 2015 - OBOZY MŁODZIEŻOWE ZA GRANICĄ:: BUŁGARIA Obóz młodzieżowy (wiek 16-19). BUŁGARIA AUTOKAREM! HOTEL ZDRAVETS **** ALL INCLUSIVE - NAPOJE W CENIE ! - sprawdzony hotel w jednym z najlepszych kurortów Bułgarii - w Złotych Piaskach...

Cena od: 1 345,00 zł 1 645,00 zł

Kolonie i obozy młodzieżowe LATO 2015 - OBÓZ - KARPACZ RELAX NA MAXA 10-17 lat Kolonie i obozy młodzieżowe LATO 2015 - OBÓZ - KARPACZ RELAX NA MAXA 10-17 lat

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W GÓRACH - Karpacz RELAX NA MAXA. Kolonia letnia dla dzieci w wieku 10-13 i 14-17 lat. Pobyt w Karpaczu, bogaty program rekreacyjny obozu i wycieczki do Kowar oraz Skalnego Miasta w Czechach. Kolonia dla tych, którzy nie lubią za dużo zwiedzać.

Cena od: 1 397,00 zł

Opinie o produkcie (1)

Marta, lat 13:
1 lutego 2014

Fantastyczne atrakcje, a szczególnie park wodny Aquapolis:) Fajnie spędzony czas wolny. Bardzo miłe panie wychowawczynie, mili uczestnicy kolonii.


Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane informacje i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z pracownikami naszego biura. Opublikowane w serwisie informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w "Polityce prywatności".

Najlepsza usługa lata 2011 Ponad 12 lat doświadczeń  Gwarancja najniższej ceny

Click Shop | Hosting home.pl